DSCL računar i5-10400, 16GB, M.2 512GB, 500W
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: dsc.28716
- EAN: 2023200100001
- Vreme Dostave: 24H-48H
- Cena dostave: BESPLATNA
50,028.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 41,690.00 RSD
| Platforma | Intel |
| Tip procesora | CPU S1200 INTEL Core i5-10400 6-Core 2.9GHz Box |
| Opis procesora | CPU S1200 INTEL Core i5-10400 6-Core 2.9GHz Box |
| Model procesora | Intel i5-10400 |
| Maticna ploca |
MB s1200 Gigabyte H470M K (rev. 1.0) |
| Tip grafičke karte: | Integrisana |
| Grafička karta (opis) | Intel® UHD Graphics 630 |
| Ram memorija | 16GB |
| Opis memorije |
2x RAM DDR4 8GB 3200MHz KingFast |
| HDD1 | SSD M.2 NVMe 512GB |
| Hard Disk (opis) |
SSD M.2 NVMe Silicon Power A60 Gen.3 512GB, SP512GBP34A60M28 |
| HDD2 (opis) | NEMA |
| Mrežni interfejs | 1x Gb LAN (Realtek RTL8111) |
| Audio | 7.1 (Realtek ALC897) |
| Slotovi za proširenje | 1 x PCI Express x16 1 x PCI Express x1 1 x M.2 konektor Socket 3, M ključ, tip 2280 SATA i PCIe 3.0 x4/x2 SSD 2 x SATA 6Gb/s konektora |
| Priključci na zadnjem panelu |
1 x HDMI 1.4 priključak |
| Priključci na prednjem panelu | 1x USB 3.0, 1x USB 2.0 +HD AUDIO |
| Kućište | Kućište Stars Solutions K02 500W |
| Napajanje | 500W |
| Napajanje (opis) | Stars Solutions 500W |
| O proizvodu | |
| Ime | DSCL računar |
| Garancija | 24 Meseca |
| Šifra proizvoda | dsc.28716 |
| Kategorija | Desktop |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Core i5 |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | 10400 |
| Socket | 1200 |
| Takt procesora | 2,9GHz |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 16GB |
| Vrsta radne memorije | DDR4 |
| Radni takt radne memorije | 3200MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | Intel |
| Model GPU | Intel® UHD Graphics 630 |
| Integrisana | Da |