Novo
HP DES 290 G9 Tower I5-12500 8G512 FreeDOS, 9M9B1AT#BED
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: kms.0001393824
- EAN: 199896852890
- Vreme Dostave: 24H
- Cena dostave: BESPLATNA
71,688.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 59,740.00 RSD
HP DES 290 G9 Tower I5-12500 8G512 FreeDOS, 9M9B1AT#BED.
| O proizvodu | |
| Ime | HP 290 G9 |
| Garancija | 24 Meseca |
| Šifra proizvoda | kms.0001393824 |
| Kategorija | Desktop |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Core i5 |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | 12500 |
| Socket | 1700 |
| Takt procesora | 3 GHz |
| Keš procesora | 18MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 8GB |
| Vrsta radne memorije | DDR4 |
| Radni takt radne memorije | 3200MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | Intel |
| Model GPU | UHD Graphics 730 |
| Softver | |
| Operativni sistem | DOS |