HP DES SFF 400 G9 I7-14700 16GB512 W11p, 9M8N7AT#BED
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: kms.0001424069
- EAN: 199896591317
- Vreme Dostave: 24H
- Cena dostave: BESPLATNA
111,240.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 92,700.00 RSD
HP DES SFF 400 G9 I7-14700 16GB512 W11p, 9M8N7AT#BED.
| O proizvodu | |
| Ime | HP 400 G9 |
| Garancija | 24 Meseca |
| Šifra proizvoda | kms.0001424069 |
| Kategorija | Desktop |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Core i7 |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | 14700 |
| Socket | 1700 |
| Takt procesora | 5.2 GHz |
| Keš procesora | 30 MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 16GB |
| Broj modula | 1 |
| Vrsta radne memorije | DDR4 |
| Radni takt radne memorije | 3200MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | Intel |
| Model GPU | Intel UHD Graphics 770 |
| Integrisana | Da |
| Softver | |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |