USB Flash Kingston Data Traveler Micro 128GB (DTMC3G2/128GB)
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: kms.0001272992
- EAN: 740617328028
- Vreme Dostave: 24H
- Cena dostave: 489.00 RSD
3,192.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 2,660.00 RSD
DataTraveler® Micro 3.1 je ultra mali, lagani USB flash disk bez kapicekoji postiže vrtoglave brzine USB 3.1 interfejsa do 100MB/s č itanja i15MB/s zapisivanja. Dovoljno je malen da ostane spojen na vaš notebook i dok je u on u torbi te ima dizajniranu rupu kako bi bio korišćen kao privezak za ključeve.
| O proizvodu | |
| Ime | Kingston Data Traveler Micro 128GB |
| Dimenzije | 24.95mm x 12.2mm x 4.5mm |
| Garancija | 60 Meseci |
| Kategorija | Prenosna Memorija - USB Flash |
| Mediji za čuvanje podataka | |
| Format | USB Flash |
| Veličina medija | 128 GB |
| Tip medija | USB Flash |
| Interfejs medija | USB 3.1 (USB 5Gbps) |
| Konektor | USB Type A |
| Eksterni mediji | Da |
| Brzina čitanja | 200 MB/s |