SAMSUNG televizor QE77S95DATXXH, 77" , OLED, 4K HDR, smart, Tizen, titanijum crna
  • Dostupnost: Na Stanju
  • Šifra: kms.0001360631
  • EAN: 8806095417394
  • Vreme Dostave: 24H
  • Cena dostave: BESPLATNA
339,360.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje
Cena bez PDV-a: 282,800.00 RSD
A
G
F
SAMSUNG OLED TV QE77S95DATXXH, 144 Hz, NEURAL AI, INFINITY 1, Neural Quantum Procesor 4K, OLED HDR Pro, Motion Xcelerator Tehnologija, Dolby Atmos, Operativni sistem: Tizen, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI: 4, USB: 3, CI Slot, Infinity One Dizajn, (Š x V x D): 171,66 x 98,41 x 1,12 cm, VESA: 400 x 400 mm.
O proizvodu
Ime SAMSUNG QE77S95DATXXH
Dimenzije 171.66 x 98.41 x 1.12 cm
Garancija 24 Meseca
Šifra proizvoda kms.0001360631
Kategorija Televizor
Televizori Specifikacija
Dijagonala ekrana: 77"
Rezolucija: 3840 X 2160
HDR HDR10+
Tip ekrana: OLED
Smart TV: Da
Digitalni tjuner: DVB-T2/C/S2
Bežična veza: WiFi Bluetooth
Zvuk: 70W