FOX SMART LED TV 43 43WOS640E 3840x2160, UHD, 4K, DVB-T2, S2, C webOS
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: usp.8606017162629
- EAN: 8606017162629
- Vreme Dostave: 72H
- Cena dostave: BESPLATNA
25,638.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 21,365.00 RSD
| Opis proizvoda:<, td>
| • WebOS<, strong> operativni sistem kao jedan od najboljih na svetu sa više od 1000 aplikacija. • Kristalno jasna slika sa četiri puta više detalja uz 4K Ultra HD rezoluciju. • Magični daljinski upravljač. • Mogućnost bluetooth bežičnog povezivanja sa drugim uređajima. • Poseduje Dolby Audio<, strong> tehnologiju.<, td> <, tr> |
| Dijagonala ekrana:<, td>
| 43" (109.2 cm)<, td>
<, tr> |
| Rezolucija:<, td>
| 4K Ultra HD 3840 x 2160<, td>
<, tr> |
| Tip televizora:<, td>
| LED<, td>
<, tr> |
| Tip osvetljenja:<, td>
| Direct LED (D-Led)<, td>
<, tr> |
| Osvetljenje:<, td>
| 250 cd<, td>
<, tr> |
| Smart TV:<, td>
| Da<, td>
<, tr> |
| Osvežavanje:<, td>
| 60Hz<, td>
<, tr> |
| Smart TV mogućnosti:<, td>
| Glasovne komande ThinQ AI Netflix YouTube Prime Video Podrška za Apple AirPlay<, td>
<, tr> |
| Operativni sistem:<, td>
| webOS<, td>
<, tr> |
| Procesor:<, td>
| Quad Core<, td>
<, tr> |
| Dinamički kontrast:<, td>
| Ultra kontrast<, td>
<, tr> |
| Vreme odziva:<, td>
| 8 ms<, td>
<, tr> |
| Osvežavanje:<, td>
| 60 Hz<, td>
<, tr> |
| Vrsta digitalnog tjunera:<, td>
| ATV, DTV-C,T,T2,S2<, td>
<, tr> |
| Ugao gledanja (H°, V°):<, td>
| 178 , 178<, td>
<, tr> |
| PVR:<, td>
| Da<, td>
<, tr> |
| Slika:<, td>
| Pokretna rezolucija: 1000 RMR<, td>
<, tr> |
| High Dynamic Range (HDR):<, td>
| Da<, td>
<, tr> |
| Procesor za sliku:<, td>
| ARM Cortex-A55 quad core<, td>
<, tr> |
| HDR:<, td>
| HDR10 HLG<, td>
<, tr> |
| Zvuk:<, td>
| Snaga zvučnika: 2 x 10 W Dolby Audio Ultra Surround<, td>
<, tr> |
| Bežična veza:<, td>
| Wi-Fi (ugrađen)<, td>
<, tr> |
| Bluetooth:<, td>
| Da<, td>
<, tr> |
| Opis bežične veze:<, td>
| 2.4GHz, 5GHz, IEEE 802.11 a, b, g, n, ac<, td>
<, tr> |
| LAN priključak:<, td>
| Da<, td>
<, tr> |
| HDMI priključak:<, td>
| 3<, td>
<, tr> |
| USB 2.0 priključak:<, td>
| 2<, td>
<, tr> |
| Ostali priključci:<, td>
| Cl+ Digitalni optički audio izlaz Izlaz za slušalice<, td>
<, tr> |
| Dodatne funkcije:<, td>
| Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom jeziku<, td>
<, tr> |
| Dimenzije bez postolja:<, td>
| ŠxVxD: 97 x 56 x 8 cm<, td>
<, tr> |
| Dimenzije sa postoljem:<, td>
| ŠxVxD: 97 x 61 x 22 cm<, td>
<, tr> |
| Masa sa postoljem:<, td>
| 6.69 kg<, td>
<, tr> |
| VESA dimenzije:<, td>
| 200 x 200<, td>
<, tr> |
| Boja:<, td>
| Crna<, td>
<, tr> |
| Dodatno:<, td>
| Raspon postolja(ŠxD): 96 x 22 cm Postolje: plastične nogice<, td>
<, tr> |
| Pakovanje:<, td>
| Masa pakovanja: 8.42 kg<, td>
<, tr> |
| Prava potrošača:<, td>
| Zakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača<, td>
<, tr> |
| EAN:<, td>
| 8606017162629<, td>
<, tr> <, tbody> <, table><, p> |
| O proizvodu | |
| Ime | FOX SMART LED TV 43 43WOS640E |
| Dimenzije | 97 x 61 x 22 cm |
| Garancija | 24 Meseca |
| Šifra proizvoda | usp.8606017162629 |
| Kategorija | Televizor |
| Televizori Specifikacija | |
| Dijagonala ekrana: | 43" |
| Rezolucija: | 3840 x 2160 |
| Osvežavanje: | 60Hz |
| HDR | HDR10 HLG |
| Tip ekrana: | LED |
| Smart TV: | Da |
| Digitalni tjuner: | DTV-C,T,T2,S2 |
| Bežična veza: | WiFi Bluetooth |
| Zvuk: | 20W |
| Priključci: | HDMI x3 USB x2 CI+ LAN |