DSCL racunar Ryzen 7 5700G, 16GB, M.2 512GB, 500W
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: dsc.28472
- EAN: 2022110100002
- Vreme Dostave: 24H-48H
- Cena dostave: BESPLATNA
56,352.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 46,960.00 RSD
| Platforma | AMD |
| Tip procesora | CPU AM4 AMD Ryzen 7 5700G, 8C/16T, 3.80-4.60GHz 100-100000263BOX |
| Opis procesora | CPU AM4 AMD Ryzen 7 5700G, 8C/16T, 3.80-4.60GHz |
| Model procesora | AM4 AMD Ryzen 7 5700G |
| Maticna ploca | MB AM4 ASUS AMD PRIME A320M-K |
| Tip grafičke karte: | Integrisana |
| Grafička karta (opis) | Radeon™ Graphics Graphics Core Count 8, Graphics Frequency 2000 MHz |
| Ram memorija | 16GB |
| Opis memorije | RAM DDR4 16GB 3200MHz KingFast |
| HDD1 | 512GB SSD M.2 |
| Hard Disk (opis) | SSD M.2 512GB TwinMOS 580MBs/550MBs NGFFFGBM2280 |
| HDD2 (opis) | NEMA |
| Mrežni interfejs | Realtek® RTL8111H, 1 x Gigabit LAN Controller(s) |
| Audio | Realtek® ALC887 8-Channel High Definition Audio CODEC |
| Slotovi za proširenje |
|
| Priključci na zadnjem panelu |
1 x PS/2 keyboard (purple) |
| Priključci na prednjem panelu | 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, audio |
| Kućište | Kućište Stars Solutions K03 500W |
| Napajanje | 500W |
| O proizvodu | |
| Ime | DSCL racunar |
| Garancija | 24 Meseca |
| Šifra proizvoda | dsc.28472 |
| Kategorija | Desktop |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Ryzen 7 |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Procesor | 5700G |
| Socket | AM4 |
| Takt procesora | 3.8GHz |
| Turbo takt procesora | 4.6GHz |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj niti procesora | 16 |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 16GB |
| Vrsta radne memorije | DDR4 |
| Radni takt radne memorije | 3200MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | AMD |
| Model GPU | Radeon |
| Tip memorije | Deljena |
| Integrisana | Da |