ZEUS punjač za laptop ZUS-NPW90 Old models
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: usp.ZEUSNPW90OLD
- EAN: 8606027921421
- Vreme Dostave: 72H
- Cena dostave: 489.00 RSD
1,626.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 1,355.00 RSD
| Tip | Punjač za laptop |
| Utičnica | AC (šuko) |
| Snaga | 90 W |
| Voltaža | 18.5 V, 19 V, 19.5 V, 20 V |
| Amperaža | 4.74 A |
| Upotreba | Univerzalni punjač za starije modele laptopova. |
| Ostalo | Za Samsung, Asus, HP, Sony, Lenovo, Dell |
| Prava potrošača : | Zakonska saobraznost 2 godine |