Dell Pro Max 16 Premium 16 inch FHD+ 120Hz 500nits Core Ultra 7 265H 32GB 1TB SSD RTX PRO 2000 8GB Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport laptop
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: ewb.NOT25469
- EAN: 5240925254699
- Vreme Dostave: 24H-48H
- Cena dostave: BESPLATNA
526,416.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 438,680.00 RSD
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: WVA Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 100% DCI-P3 color gamut,Anti-glare,High-brightness 500-nit Procesor , Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Ultra Series 2 Klasa procesora: Intel Core Ultra 7 Model procesora: 265H Broj jezgara procesora: 16 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 2.2 GHz (5.3 GHz) Keš memorija procesora: 24MB Intel Smart cache Proces izrade: 3nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 32GB Tip memorije: LPDDR5X Radni takt memorije: 8.400MT, s Broj slotova: 0 Integrisano: 32GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe Disk slotovi: 2x M.2 NVMe Interfejs raspooživih slotova: 1x M.2 NVMe Raspoloživi slotovi: 1 Grafika - Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia Model grafike: RTX PRO 2000 Količina grafičke memorije: 8GB Tip grafičke memorije: GDDR7 Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci Neuralni procesor (NPU) - NPU model: Intel AI Boost Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 13 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 7 (802.11be) Model: Intel BE201 Bluetooth verzija: 5.4 Priključci , Slotovi - Thunderbolt: 1x Thunderbolt 4,2x Thunderbolt 5 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Čitač kartica: SD Bezbednost - TPM: Da Čitač otiska prsta: Ugrađen Kamera - Rezolucija: 8 Megapiksela Snimanje videa: 2.560 x 1.440,30fps Model: RGB IR Audio - Zvučnici: 2.0 Snaga: 2x 2.5W Mikrofon: Dual Digital-array microphones Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Copilot taster Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 6 Kapacitet baterije: 96WHr Ostalo: ExpressCharge tehnologija Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Professional Fizičke karakteristike - Materijal: Magnezijum i aluminijum Dimenzije: 353.8mm x 240.28mm x 20.85mm Masa: 2.8kg Boja: Crna Opis boje: Magnetite Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 165W (Tip C) Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu.
| O proizvodu | |
| Ime | Dell Pro Max 16 Premium |
| Dimenzije | 353.8mm x 240.28mm x 20.85mm |
| Garancija | 24 Meseca |
| Šifra proizvoda | ewb.NOT25469 |
| Kategorija | Laptop |
| Ekran | |
| DIjagonala ekrana | 16" |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Osvetljenje Ekrana | 500 nits |
| Tip ekrana | WVA, Anti-glare, 100% DCI-P3 color gamut |
| Maksimalna učestalost osvežavanja | 120Hz |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Ultra 7 |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | 265H |
| Takt procesora | 2,2GHz |
| Turbo takt procesora | 5,3GHz |
| Broj jezgara procesora | 16 |
| Broj niti procesora | 16 |
| Keš procesora | 24MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 32GB |
| Vrsta radne memorije | LPDDR5X |
| Radni takt radne memorije | 8400MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | nVidia |
| Model GPU | RTX PRO 2000 |
| Tip memorije | GDDR7 |
| Video Memorija | 8GB |
| Kamera | |
| Rezolucija kamere | 8 Megapiksela |
| Windows hello | Da |
| Portovi i interfejsi | |
| Hdmi 2.1 | Da |
| Headphone and microphone combo jack | Da |
| SD Card reader | Da |
| Thunderbolt 4 | Da |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |