Lenovo NOT V15-IRL G5 I5-13420H, 16G, 512G, DOS, YU, 3Y, 83HF00GLYA
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: kms.0001425633
- EAN: 199274070274
- Vreme Dostave: 24H
- Cena dostave: BESPLATNA
83,574.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 69,645.00 RSD
Lenovo V15 G5 IRL, Free DOS, Intel Core i5 13420H, 4,6GHz, Core 8, 16GB ,15,6" FHD, SSD 512GB M.2 PCIe NVMe, Intel UHD Graphics, Wi-Fi 6 ,802.11ax, BT5.2, 1,61 kg, Boja Crna, TPM, 1xHDMI, 2xUSB-A, 1xUSB-C ,1xPower connector, 3y.
| O proizvodu | |
| Ime | Lenovo V15-IRL G5 |
| Garancija | 36 Meseci |
| Šifra proizvoda | kms.0001425633 |
| Kategorija | Laptop |
| Ekran | |
| DIjagonala ekrana | 15.6" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 |
| Odnos širina/dužina | 16:9 |
| Osvetljenje Ekrana | 300 nits |
| Tip ekrana | Antiglare, IPS |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Core i5 |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | 13420H |
| Takt procesora | 3.4GHz |
| Turbo takt procesora | 4.6GHz |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Keš procesora | 12MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 16GB |
| Broj modula | 1 |
| Vrsta radne memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Radni takt radne memorije | 5200MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | Intel |
| Model GPU | UHD |
| Tip memorije | Deljena |
| Integrisana | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija kamere | HD 720p |
| Portovi i interfejsi | |
| HDMI 1.4 | Da |
| Headphone and microphone combo jack | Da |
| RJ45 | Da |
| USB 3.2 | 2 |
| USB Type C | Da |
| Softver | |
| Operativni sistem | DOS |