Novo
Lenovo NOT V15-IRL G5 I3-1315U, 16G, 512G, DOS, YU, 3Y, 83HF00GCYA
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: kms.0001425629
- EAN: 199274069759
- Vreme Dostave: 24H
- Cena dostave: BESPLATNA
66,126.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 55,105.00 RSD
Laptop V15 G5 IRL, Intel Core i3-1315U 4.5GHz, 16GB SODIMM DDR5-5200, 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, Intel UHD, 15.6″ IPS (1920x1080), Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, GigabitLan, 47Wh 65W USB-C, HDMI, DOS, 1.61kg, Business Black.
| O proizvodu | |
| Ime | Lenovo V15-IRL G5 |
| Garancija | 36 Meseci |
| Šifra proizvoda | kms.0001425629 |
| Kategorija | Laptop |
| Ekran | |
| DIjagonala ekrana | 15.6" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 |
| Odnos širina/dužina | 16:9 |
| Osvetljenje Ekrana | 300 nits |
| Tip ekrana | Antiglare |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Core i3 |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | 1315U |
| Takt procesora | 3.3 GHz |
| Turbo takt procesora | 4.5GHz |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Keš procesora | 10MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 16GB |
| Broj modula | 1 |
| Vrsta radne memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Radni takt radne memorije | 5200MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | Intel |
| Model GPU | Iris Xe Graph |
| Tip memorije | Deljena |
| Integrisana | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija kamere | HD 720p |
| Portovi i interfejsi | |
| HDMI 1.4 | Da |
| Headphone and microphone combo jack | Da |
| RJ45 | Da |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 | 2 |
| USB Type C | Da |
| Softver | |
| Operativni sistem | DOS |