Lenovo NOT TP L14 G6 14" U7-255U, 16G, 512G, W11P, UK, 3Y, 21S6003ECX
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: kms.0001421143
- EAN: 198158703352
- Vreme Dostave: 24H
- Cena dostave: BESPLATNA
188,748.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 157,290.00 RSD
NOT LN TP L14 G6 14" U7-255U/16G/512G/W11P/UK/3Y, 21S6003ECX.
| O proizvodu | |
| Ime | Lenovo TP L14 G6 |
| Garancija | 36 Meseci |
| Šifra proizvoda | kms.0001421143 |
| Kategorija | Laptop |
| Ekran | |
| DIjagonala ekrana | 14" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1200 |
| Odnos širina/dužina | 16:10 |
| Osvetljenje Ekrana | 400 nits |
| Tip ekrana | Antiglare, IPS |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Ultra 7 |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | 255U |
| Turbo takt procesora | 5.2GHz |
| Broj jezgara procesora | 12 |
| Keš procesora | 12MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 16GB |
| Broj modula | 1 |
| Vrsta radne memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Radni takt radne memorije | 5600MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | Intel |
| Model GPU | Intel Graphics |
| Kamera | |
| Rezolucija kamere | 5,00 Mpix |
| Windows hello | Da |
| Portovi i interfejsi | |
| HDMI 1.4 | Da |
| Headphone and microphone combo jack | Da |
| RJ45 | Da |
| Thunderbolt 4 | 2 |
| USB 2.0 | Da |
| USB 3.2 | 2 |
| Softver | |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |