Lenovo NOT TP E14 G7 14" U5-225U, 32G, 1T, W11P, YU, 3Y, 21SX008LYA_
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: kms.0001424029
- EAN: -
- Vreme Dostave: 24H
- Cena dostave: BESPLATNA
150,738.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 125,615.00 RSD
NOT LN TP E14 G7 14" U5-225U, 32G, 1T, W11P, YU, 3Y, 21SX008LYA.
| O proizvodu | |
| Ime | Lenovo TP E14 G7 |
| Garancija | 36 Meseci |
| Šifra proizvoda | kms.0001424029 |
| Kategorija | Laptop |
| Ekran | |
| DIjagonala ekrana | 14" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1200 |
| Odnos širina/dužina | 16:10 |
| Osvetljenje Ekrana | 300 nits |
| Tip ekrana | IPS, antiglare |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Ultra 5 |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | 225U |
| Turbo takt procesora | 4.8GHz |
| Broj jezgara procesora | 12 |
| Keš procesora | 12MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 32GB |
| Broj modula | 2 |
| Vrsta radne memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Radni takt radne memorije | 5600MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | Intel |
| Model GPU | Intel Graphics |
| Kamera | |
| Rezolucija kamere | 1080 |
| Windows hello | Da |
| Portovi i interfejsi | |
| HDMI 1.4 | Da |
| Headphone and microphone combo jack | Da |
| RJ45 | Da |
| Thunderbolt 4 | Da |
| USB 3.2 | 2 |
| USB 3.2x2 | Da |
| USB Type C | Da |
| Softver | |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |