Novo
Lenovo NOT TB 16 G7 ARP R5-7535HS, 16G, 512G, DOS, YU, 3Y, 21MW0078YA
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: kms.0001425637
- EAN: 198158580649
- Vreme Dostave: 24H
- Cena dostave: BESPLATNA
98,490.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 82,075.00 RSD
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP, DOS, AMD Ryzen™ 5 7535HS, 4,55 GHz, Core 6 ,16GB ,16" WUXGA (1920x1200), SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Ryzen™ 5 ,Wi-Fi 6 ,802.11ax, BT 5.3, 1,7 kg, Boja Siva, Backlit Keyboard ,FingerprintReader, TPM, 1xRJ45, 1xHDMI, 2xUSB 3.2, 2xUSBType -C(1Thunderbolt).
| O proizvodu | |
| Ime | Lenovo TB 16 G7 ARP |
| Garancija | 36 Meseci |
| Šifra proizvoda | kms.0001425637 |
| Kategorija | Laptop |
| Ekran | |
| DIjagonala ekrana | 16" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1200 |
| Odnos širina/dužina | 16:10 |
| Osvetljenje Ekrana | 300 nits |
| Tip ekrana | Antiglare, IPS |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Ryzen 5 |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Procesor | 7535HS |
| Takt procesora | 3.3 GHz |
| Turbo takt procesora | 4.5GHz |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Keš procesora | 16MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 16GB |
| Broj modula | 1 |
| Vrsta radne memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Radni takt radne memorije | 4800MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | AMD |
| Model GPU | Radeon 660M |
| Tip memorije | Deljena |
| Integrisana | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija kamere | FHD 1080p |
| Windows hello | Da |
| Portovi i interfejsi | |
| HDMI 1.4 | Da |
| RJ45 | Da |
| SD Card reader | Da |
| USB 3.2 | 2 |
| USB Type C | 2 |
| Softver | |
| Operativni sistem | DOS |