Nije na stanju
HP laptop 255 G9 DOS, 15.6" FHD AG, Ryzen 5-5625U, 8GB, 256GB, GLAN
- Dostupnost: Nije na stanju
- Šifra: ctd.9M3G8AT#BED
- EAN: 197961937541
- Vreme Dostave: 24H-48H
- Cena dostave: BESPLATNA
43,950.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 36,625.00 RSD
Veličina ekrana: 15.6"
Procesor: AMD
Tip procesora: Ryzen 5
Broj jezgara: 6
Model procesora: 5625U
Memorija: 8 GB
Tip Diska1: SSD
Disk1: 256 GB
Grafika: Integrisana
Operativni sistem: Free DOS.
| O proizvodu | |
| Ime | HP 255 G9 |
| Dimenzije | 358x20x242mm |
| Garancija | 24 Meseca |
| Šifra proizvoda | ctd.9M3G8AT#BED |
| Kategorija | Laptop |
| Ekran | |
| DIjagonala ekrana | 15.6" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | Antiglare |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Ryzen 5 |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Procesor | 5625U |
| Turbo takt procesora | 4.3GHz |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Keš procesora | 16MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 8GB |
| Vrsta radne memorije | DDR4 |
| Radni takt radne memorije | 3200 MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | AMD |
| Model GPU | Radeon |
| Tip memorije | Deljena |
| Integrisana | Da |
| Portovi i interfejsi | |
| HDMI 1.4 | Da |
| USB 3.1 | 2 |
| USB Type C | Da |
| Softver | |
| Operativni sistem | DOS |