HP NOT ProBook 4 G1a 16 R7-250 16GB512 FreeDos, B9ZK2ET#BED
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: kms.0001423767
- EAN: 199896027724
- Vreme Dostave: 24H
- Cena dostave: BESPLATNA
111,240.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 92,700.00 RSD
HP NOT ProBook 4 G1a 16 R7-250 16GB512 FreeDos, B9ZK2ET#BED.
| O proizvodu | |
| Ime | HP ProBook 4 G1a |
| Garancija | 24 Meseca |
| Šifra proizvoda | kms.0001423767 |
| Kategorija | Laptop |
| Ekran | |
| DIjagonala ekrana | 16" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1200 |
| Osvetljenje Ekrana | 300 nits |
| Tip ekrana | Antiglare |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Ryzen 7 |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Procesor | 250 |
| Takt procesora | 1,3GHz |
| Turbo takt procesora | 4,6GHz |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Keš procesora | 12MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 16GB |
| Broj modula | 1 |
| Vrsta radne memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Radni takt radne memorije | 5600MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | AMD |
| Model GPU | Radeon |
| Kamera | |
| Rezolucija kamere | HD 720p |
| Portovi i interfejsi | |
| HDMI 1.4 | Da |
| Headphone and microphone combo jack | Da |
| RJ45 | Da |
| USB 3.2 | 2 |
| USB Type C | Da |
| Softver | |
| Operativni sistem | DOS |