Novo
HP NOT OmniB X Flip 14-fm0018nn U7-258V 32GB1T W11h, BS9Z7EA
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: kms.0001432935
- EAN: 199251529030
- Vreme Dostave: 24H
- Cena dostave: BESPLATNA
176,748.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 147,290.00 RSD
HP NOT OmniB X Flip 14-fm0018nn U7-258V 32GB1T W11h, BS9Z7EA.
| O proizvodu | |
| Ime | HP OmniB X Flip 14-fm0018nn |
| Garancija | 36 Meseci |
| Šifra proizvoda | kms.0001432935 |
| Kategorija | Laptop |
| Ekran | |
| DIjagonala ekrana | 14" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1200 |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Ultra 7 |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | 258V |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Keš procesora | 12MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 32GB |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | Intel |
| Integrisana | Da |
| Softver | |
| Operativni sistem | Windows 11 Home |