HP NOT 255R G10 R3-7335U 15 8GB512 FreeDOS, C38KJAT#BED
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: kms.0001424567
- EAN: 199764934611
- Vreme Dostave: 24H
- Cena dostave: BESPLATNA
49,440.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 41,200.00 RSD
HP NOT 255RG10 R3-7335U 15 8GB512 FreeDOS, C38KJAT#BED.
| O proizvodu | |
| Ime | HP 255R G10 |
| Garancija | 24 Meseca |
| Šifra proizvoda | kms.0001424567 |
| Kategorija | Laptop |
| Ekran | |
| DIjagonala ekrana | 15,6" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 |
| Osvetljenje Ekrana | 300 nits |
| Tip ekrana | Antiglare, IPS |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Ryzen 3 |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Procesor | 7335U |
| Takt procesora | 3GHz |
| Turbo takt procesora | 4,3GHz |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Keš procesora | 8MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 8GB |
| Broj modula | 1 |
| Vrsta radne memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Radni takt radne memorije | 4800MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | AMD |
| Model GPU | Radeon 660M |
| Kamera | |
| Rezolucija kamere | 720 |
| Portovi i interfejsi | |
| HDMI 1.4 | Da |
| Headphone and microphone combo jack | Da |
| USB 3.2 | 2 |
| USB Type C | Da |
| Softver | |
| Operativni sistem | DOS |