Novo
HP NOT 250RG9 U5-120U 8GB512 FreeDOS, B39ZCAT#BED
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: kms.0001430018
- EAN: 821844262429
71,998.80 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 59,999.00 RSD
HP NOT 250RG9 U5-120U 8GB512 FreeDOS, B39ZCAT#BED.
| O proizvodu | |
| Ime | HP 250RG9 |
| Garancija | 24 Meseca |
| Šifra proizvoda | kms.0001430018 |
| Kategorija | Laptop |
| Ekran | |
| DIjagonala ekrana | 15.6" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 |
| Osvetljenje Ekrana | 250 nits |
| Tip ekrana | Antiglare |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Ultra 5 |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | 120U |
| Takt procesora | 1.2GHz |
| Turbo takt procesora | 4.7GHz |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Keš procesora | 10MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 8GB |
| Broj modula | 1 |
| Vrsta radne memorije | SO-DIMM DDR4 |
| Radni takt radne memorije | 3200MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | Intel |
| Model GPU | UHD |
| Tip memorije | Deljena |
| Integrisana | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija kamere | HD 720p |
| Portovi i interfejsi | |
| HDMI 1.4 | Da |
| Headphone and microphone combo jack | Da |
| RJ45 | Da |
| USB 3.2 | 2 |
| USB Type C | Da |
| Softver | |
| Operativni sistem | DOS |