HP NOT 250RG9 3-100U 15 8GB512, B3AG5AT#BED
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: kms.0001411917
- EAN: 199642488502
- Vreme Dostave: 24H
- Cena dostave: BESPLATNA
64,272.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 53,560.00 RSD
HP NOT 250RG9 3-100U 15 8GB512, B3AG5AT#BED.
| O proizvodu | |
| Ime | HP 250RG9 |
| Garancija | 24 Meseca |
| Šifra proizvoda | kms.0001411917 |
| Kategorija | Laptop |
| Ekran | |
| DIjagonala ekrana | 15.6" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 |
| Osvetljenje Ekrana | 250 nits |
| Tip ekrana | Antiglare |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Core i3 |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | 100U |
| Takt procesora | 1.2GHz |
| Turbo takt procesora | 4.7GHz |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Keš procesora | 10MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 8GB |
| Broj modula | 1 |
| Vrsta radne memorije | SO-DIMM DDR4 |
| Radni takt radne memorije | 3200MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | Intel |
| Model GPU | UHD |
| Kamera | |
| Rezolucija kamere | 720 |
| Portovi i interfejsi | |
| HDMI 1.4 | Da |
| Headphone and microphone combo jack | Da |
| RJ45 | Da |
| USB 3.2 | 2 |
| USB Type C | Da |
| Softver | |
| Operativni sistem | DOS |