Novo
HP DES ProDesk 2 Tower G1i I314100 16G512FreeDOS,B6YE6ET#BED
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: kms.0001426344
- EAN: 199251029295
- Vreme Dostave: 24H
- Cena dostave: BESPLATNA
74,160.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 61,800.00 RSD
HP DES ProDesk 2 Tower G1i I314100 16G512FreeDOS,B6YE6ET#BED.
| O proizvodu | |
| Ime | HP ProDesk 2 G1i |
| Garancija | 24 Meseca |
| Šifra proizvoda | kms.0001426344 |
| Kategorija | Desktop |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Core i3 |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | 14100 |
| Socket | 1700 |
| Takt procesora | 3,4 GHz |
| Keš procesora | 12MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 16GB |
| Broj modula | 1 |
| Vrsta radne memorije | DDR5 |
| Radni takt radne memorije | 4800 MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | Intel |
| Model GPU | HD Graphics 610 |
| Integrisana | Da |
| Softver | |
| Operativni sistem | DOS |