Novo
HP DES Pro SFF 400 G9 i5-14500 16GB512 W11p, 9M8N6AT
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: kms.0001432445
- EAN: 821844574683
- Vreme Dostave: 24H
- Cena dostave: BESPLATNA
111,240.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 92,700.00 RSD
HP DES Pro SFF 400 G9 i5-14500 16GB5412 W11p, 9M8N6AT.
| O proizvodu | |
| Ime | HP Pro 400 G9 |
| Garancija | 24 Meseca |
| Šifra proizvoda | kms.0001432445 |
| Kategorija | Desktop |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Core i5 |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | 14500 |
| Socket | 1150 |
| Takt procesora | 4,4 GHz |
| Keš procesora | 12MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 16GB |
| Broj modula | 1 |
| Vrsta radne memorije | DDR4 |
| Radni takt radne memorije | 3200 MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | Intel |
| Model GPU | UHD Graphics |
| Integrisana | Da |
| Softver | |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |