HP DES 290 G9 Tower i3-14100 8GB512 DOS, CT6Y7AT#ABB
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: kms.0001429531
- EAN: 821844276129
- Vreme Dostave: 24H
- Cena dostave: BESPLATNA
72,924.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 60,770.00 RSD
HP DES 290 G9 Tower i3-14100 8GB512 DOS, CT6Y7AT#ABB.
| O proizvodu | |
| Ime | HP 290 G9 |
| Garancija | 24 Meseca |
| Šifra proizvoda | kms.0001429531 |
| Kategorija | Desktop |
| Procesor | |
| Porodica procesora | Core i3 |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Procesor | 14100 |
| Socket | 1700 |
| Takt procesora | 3,4GHz |
| Keš procesora | 12MB |
| Radna memorija | |
| Količina memorije | 8GB |
| Broj modula | 1 |
| Vrsta radne memorije | DDR4 |
| Radni takt radne memorije | 3200MHz |
| Grafička karta | |
| Proizvodjač čipa | Intel |
| Model GPU | HD Graphics 610 |
| Integrisana | Da |
| Softver | |
| Operativni sistem | DOS |