Duracell baterija Alkalna LR44
- Dostupnost: Na Stanju
- Šifra: usp.5000394504424
- EAN: 5000394504424
- Vreme Dostave: 72H
- Cena dostave: 489.00 RSD
174.00 RSD
Cena sa popustom za gotovinsko i virmansko plaćanje Cena bez PDV-a: 145.00 RSD
| Vrsta baterije | Jednokratna baterija |
| Veličina baterije | LR44 |
| Tehnologija baterije | Alkalne |
| Napon baterije | 1,5 V |
| Broj uključenih baterija | 2 kom. |
| Boja proizvoda | Srebrno |
| Širina paketa | 84 mm |
| Dubina paketa | 6 mm |
| Visina paketa | 120 mm |
| Vrsta pakovanja | Blister ambalaža |